vypnúť

Chlapčenské plavky

Pri letných radovánkach nesmieme samozrejme zabudnúť ani na Vašich potomkov. V tomto prípade na chlapcov. Ponúkame širokú škálu chlapčenských plaviek v tej najvyššej kvalite. Ide o plavky s nohavičkou, klasické chlapčenské plavky alebo veľmi moderné chlapčenské boardšortky. Kúpte Vášmu chlapcovi plavky, v ktorých sa bude cítiť príjemne na suchu i vo vode. Aj tí najmenší sa chcú páčiť svojim kamarátkam. Vyberte si z veľkej ponuky rôznych potlačí. Malému pretekárovi môžete zaobstarať plavky s autíčkom, Váš malý milovník zvieratiek iste ocení motív medvedíka a veľa ďalších krásnych motívov.

Pre starších chlapcov odporúčame chlapčenské plavky jednofarebné, či rôznofarebné, strakaté. Veľkú obľubu si v posledných rokoch získali chlapčenské plavky zvané boardšortky. Jedná sa o veľmi kvalitné chlapčenské plavky, ktoré nie sú obopnuté priamo na telo, ale sú vzdušnejšie. Tento druh chlapčenských plaviek môžete ovšem zaobstarať aj mladšiemu chlapcovi, ktorý by sa veľmi rád podobal oteckovi a chce mať rovnaké plavky. Boardšortky sú veľmi pohodlné, priedušné a rýchloschnúce chlapčenské plavky vysokej kvality.

Chcete, aby sa Váš chlapec cítil pri vyvádzaní na pláži, na kúpalisku alebo u babičky pri rybníku dobre a pohodlne? Vyberte mu chlapčenské plavky z našej ponuky a určite nebudete sklamaní. Chlapčenské plavky sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, ktoré Vášmu chlapcovi padnú ako uliate. Doprajte aj Vašim deťom luxus veľmi pohodlných plaviek, v ktorých si poriadne užijú letné radovánky.

Pánske plavky

Ďalej by vás mohlo zaujímať: Chlapčenské plavky s nohavičkou.

Zdielať
Vyberte si ďalší pánske plavky