Dámske plavky Marko M-122 Eliza tmavo fialové (24)

32.72  EUR Není k dispozici EUR Plavky | Dámske plavky

Zľava až 50% na podprsenky a erotickú bielizeň.

Luxusné dvojdielne plavky s odnímateľnými ramienkami, vďaka ktorým dosiahnete perfektné opálenie! Zaujímavým doplnkom sú zirkóny, ktoré sa krásne lesknú v žiari slnka! Elegancia, ktorá nezostane bez povšimnutia ... Jedna z najlepších ponúk tejto kolekcie! Podprsenka má strih typu balconette (bardotka), ktorý dokonale zvýrazní Váš horný objem! Košíčky sú vystužené! K nim dodávame push-up vypchávky (možno vybrať), ktoré ešte pridajú potrebné cm! Zapínanie na chrbte! Spodný diel má tvar písmena V , vďaka čomu krásne tvaruje postavu do tvaru presýpacích hodín! Talianska, vysoko kvalitná tkanina odolná voči vyblednutiu! Má osvedčenie a logo výrobcu! Orientačná tabuľka veľkostí (horný diel plaviek sa zhoduje s veľkosťou podprseniek (pozri nižšie), obvod je elastický!

 Kód: PL-DP00473

Bielizeň nie je momentálne skladom

Tabuľka veľkostí
Zavrieť okno
  • kúpiť možno LEN uvedené kombinácie vrchného (XL) a spodného (M) dielu, napríklad XL / M (tie, ktoré nevidíte, sa nedajú objednať)
  • všetky modely sú komplety
  • každý model má svoju vlastnú veľkostnú tabuľku
  • vyberáme podľa SVOJICH NAMERANÝCH mier (2 obvody - pod i nad prsiami + obvod bokov)
  • K výberu správnej veľkosti sú nevyhnutné PRESNÉ miery v cm

 

Podrobnejšie informácie o výbere správnej veľkosti tu.

Plavky

Veľkosť S M L XL 2XL 3XL/2XL
Veľkosť 36 38 40 42 44 46/44
Obvod cez prsia (cm) 80 - 82 83 - 85 86 - 88 89 - 91 92 - 94 95 - 97
Obvod pod prsiami (cm) 64 - 70 68 - 74 72 - 78 76 - 82 80 - 86 84 - 90
Obvod bokov (cm) 82 - 88 86 - 92 90 - 96 94 - 100 98 - 104 98 - 104
Výška zadného sedu nohavičiek 20 cm 21 cm 22 cm 23 cm 24 cm 24 cm
Zdielať


Vyberte si ďalší Dámske plavky : Nastaviteľné ramienka Odnímateľné ramienka Odnímateľné vypchávky push-up Vystužené košíčky Vystužené košíčky s kosticami Dvojdielne Zapínanie na chrbte


Stiahnuť obrázok

Eva k tejto bielizni odporúča:

Dámske plavky Marko M-122 Eliza Fuksiové (27c)

32.72 EUR

Luxusné dvojdielne plavky s odnímateľnými ramienkami, vďaka ktorým dosiahnete perfektné opálenie! Zaujímavým doplnkom sú zirkóny, ktoré sa krásne lesknú v žiari slnka! Elegancia, ktorá nezostane bez povšimnutia ... Jedna z najlepších ponúk tejto kolekcie! Podprsenka má strih typu balconette (bardotka), ktorý dokonale zvýrazní Váš horný objem! Košíčky sú vystužené! K nim dodávame push-up vypchávky (možno vybrať), ktoré ešte pridajú potrebné cm! Zapínanie na chrbte! Spodný diel má tvar písmena V , vďaka čomu krásne tvaruje postavu do tvaru presýpacích hodín! Talianska, vysoko kvalitná tkanina odolná proti vyblednutiu! Má osvedčenia a logo výrobcu! Orientačná tabuľka veľkostí (horný diel plaviek sa zhoduje s veľkosťou podprseniek (pozri nižšie)), obvod je elastický! !

Dámske plavky Marko M-122 Eliza sýto červené (25)

25.76 EUR pôvodná cena: 39.64 EUR, dnes ušetríte: 13.88 EUR

Luxusné dvojdielne plavky s odnímateľnými ramienkami, vďaka ktorým dosiahnete perfektné opálenie! Zaujímavým doplnkom sú zirkóny, ktoré sa krásne lesknú v žiari slnka! Elegancia, ktorá nezostane bez povšimnutia ... Jedna z najlepších ponúk tejto kolekcie! Podprsenka má strih typu balconette (bardotka), ktorý dokonale zvýrazní Váš horný objem! Košíčky sú vystužené! K nim dodávame push-up vypchávky (možno vybrať), ktoré ešte pridajú potrebné cm! Zapínanie na chrbte! Spodný diel má tvar písmena V , vďaka čomu krásne tvaruje postavu do tvaru presýpacích hodín! Talianska, vysoko kvalitná tkanina odolná proti vyblednutiu! Má osvedčenia a logo výrobcu! Orientačná tabuľka veľkostí (horný diel plaviek sa zhoduje s veľkosťou podprseniek (pozri nižšie), obvod je elastický!

Eva si myslí, že by sa Vám mohla páčiť aj táto bielizeň