vypnúť

Gélové plavky

Stále ešte nemáte jasno, aké plavky si najlepšie zaobstarať na tohtoročnú letnú sezónu? A počula ste už o gélových plavkách? Každá sezóna so sebou nesie veľa noviniek nielen čo sa farieb a strihov týka, ale aj v použitých materiáloch. Gélové plavky sa stávajú veľmi žiadaným tovarom v sortimente plaviek. Aj my sme pre Vás pripravili lákavú ponuku gélových plaviek rôznych farieb, vzorov a strihov. Veríme, že z našej ponuky si vyberie každá jedna z Vás presne taký model, ktorý zalichotí Vašej postave a patrične Vám zdvihne sebavedomie. Gélové plavky Vám určite skvele padnú, rozhodne vyzdvihnú Vaše ženské prednosti a zakryjú všetko, čo má zostať skryté. Gélové plavky sa skladajú z horného a spodného dielu. Horný diel, teda podprsenka, je vystužená gélom, ktoré Vaše poprsie krásne vymodeluje a pozdvihne. Budete vyzerať jednoducho neodolateľne. Pri výbere spodného dielu, nohavičiek, si tiež môžete vybrať z niekoľkých rôznych strihov. Záleží čisto len na Vašom vkuse a nálade.

Gélové plavky sú vyrobené z vysoko kvalitného elastického materiálu, ktorý je tak pohodlný, že plavky pri ich nosení takmer necítite. Stále ste sa nerozhodli? Skúste si pozrieť našu kolekciu gélových plaviek a určite si vyberiete práve tie, ktoré sú pre Vás to pravé.

Dámske plavky

Ďalej by vás mohlo zaujímať: Push-up gélové plavky, Dvojdielne gélové plavky, Dámske plavky s gélovou výstužou a zaväzovaním za krkom.

Zdielať
Vyberte si ďalší dámske plavky