vypnúť

Sexy plavky

Pre odvážne, sebavedomé ženy, ktoré sú rady stredobodom pozornosti v každej situácii, sa priamo ponúkajú sexy plavky. Jedná sa o dvojdielne plavky najrozmanitejších vzorov a veľmi zvodných strihov. Či už máte rada košíčky vystužené, mäkké, trojuholníčky či push-up, všetky tieto strihy sa Vám ponúkajú v tých najzvodnejšia modeloch. Priznajme si, aby boli plavky sexy, je dôležité aký majú vzor. Sexy plavky môžu mať leopardí vzor čiernohnedý, čiernobiely a naozaj veľmi krásne a sexy vyzerajú plavky z lesklého, či trblietavého materiálu.Ale nesmieme opomenúť ani jednofarebné sexi plavky. Obľúbené farby sú strieborná a zlatá. Ak všetko ešte umocníme krásne opálenou pokožkou, potom žena v takých plavkách nenechá chladného žiadneho muža. Ani sexi plavky by nemali chýbať žiadnej žene, či dievčaťu. Je však nad slnko jasné, že sexi plavky sú len tak sexy, ako sexy je ich nositeľka.

Veľmi dôležitým a neopomenuteľným aspektom je tiež sebavedomie každej zo žien, ktorá sa rozhodne pre plavky nie tak tradičné a obvyklé. So sexi plavkami sa totiž naozaj stanete tým jediným, na čo sa všetci okolo pozrú. Preto podčiarknite vašu ženskosť, zdôraznite to, čo je na Vás krásne a jedinečné a nebojte sa experimentovať. Využite to, že plavky v dnešnej dobe už nie sú tie nevzhľadné úbory z dávnych čias. Dnešná žena musí byť odvážna, sebavedomá a krásna. Niet pochýb o tom, že výber krásnych sexi plaviek je jednou z najlepších možností, ako presvedčiť okolie, že Vy ste tá správna žena, ktorá sa v dnešnej dobe nestratí.

Dámske plavky

Ďalej by vás mohlo zaujímať: Borat plavky, Mini plavky, Mikro plavky, Erotické plavky, Odvážne plavky, Dámske sexy plavky, Sexy jednodielne plavky, Provokatívne plavky.

Zdielať
Vyberte si ďalší dámske plavky