Tehotenské plavky

Tehotenstvo je jedno z najkrajších aj náročných období ženy, ale neznamená to, že by ste si museli odoprieť letné radovánky. Pre Vás tu máme širokú ponuku tehotenských plaviek. Tieto tehotenské plavky sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu a tým sa stávajú pre nositeľky veľmi pohodlné. S tehotenskými plavkami sa nemusíte báť o Vaše bruško. Tehotenské plavky ho chráni pred ostrými slnečnými lúčmi a zároveň Vám dávajú voľnosť pohybu a bruško nijako neutlačujú a nezväzujú. V našich luxusných tehotenských plavkách si môžete plnými dúškami dopriať letného slniečka, bazénov, dovoleniek a vody. Dôraz je kladený na veľmi kvalitný materiál, z ktorého sú tehotenské plavky vyrobené, vysoko pohodlný strih a v neposlednom rade aj na vzhľad.

Aj v tehotenstve sa môžete cítiť sexy a žiadaná. K tomu Vám samozrejme dopomôžu aj kvalitné tehotenské plavky, ktoré podčiarknu vašu ženskosť a krásu. Prečo si nedopriať chvíľky odpočinku pri slniečku a vode alebo plávaní a či rôznych vodné aktivity.

Nákupom tehotenských plaviek urobíte radosť nielen sebe, ale určite aj Vášmu partnerovi, ktorý sa na Vás nebude môcť vynadívať. Voľnejší strih tehotenských plaviek Vám dopraje patričný komfort v pohybe vo vode i mimo nej.

V našej ponuke nájdete širokú škálu vzorov a farieb, z ktorých si stačí len vybrať. K výberu je aj dostatočné množstvo strihov. Zaobstarajte si aj Vy kvalitné tehotenské plavky a ukážte ostatným okolo, že aj v čase tehotenstva sa žena môže cítiť skvele a príťažlivo.

Dámske plavky

Ďalej by vás mohlo zaujímať: Plavky pre tehotné, Lacné tehotenské plavky.

Zdielať
Vyberte si ďalší dámske plavky