Veľký výber pre veľké prsia

Bielu alebo bielu? Takéto možnosti výberu mali ešte donedávna dámy s väčším poprsím. Dnes už môžu voliť nielen nehynúcu klasiku, ale aj výrazné farby a vzory.

Variácie farieb a strihov

Ženy, ktoré príroda obdarila v hrudnej oblasti veľkou mierou mali v minulosti s výberom podprseniek o dosť viac starostí ako dámy s bežnými veľkosťami. Farebných variant naozaj nebolo veľa a v strihoch prevládala hlavne funkčná jednoduchosť.

Dnes si však dámy s veľkými prsiami môžu vyberať podprsenky, ktoré zabezpečia nielen perfektnú oporu poprsia, ale aj vedomie vlastnej príťažlivosti. Podprsenky z najrôznejších materiálov i strihov, vo viacerých farbách, či delené podľa typu využitia sú už samozrejmosťou dokonca aj vo veľkostiach DM, ako je tomu napríklad u značky Gorsenia.

Výber podľa nálady?

Hoci sa to pravdepodobne ženám, ktoré nosili väčšie veľkosti podprseniek zdalo skôr neuveriteľné, dnes už naozaj môžu siahnuť po bielizni len na základe toho, na akú zrovna majú náladu. Už sa nemusia nechať obmedzovať minimálnou ponukou, a naopak si vybrať presne tú podprsenku, ktorá zodpovedá ich osobnosti a potrebám.

Výnimkou už nie sú ani podprsenky s trendy prvkami ako sú rafinovane kombinované materiály, zdobenie vo výstrihu, sexi šnurovanie, ozdobné kamienky a pod. Ani nesmrteľné klasické farby, ako sú biela, čierna a telová nemusia byť vôbec nudné. V saténovej, vyšívanej alebo krajkovej verzii môže byť veľmi príťažlivá aj tá najklasickejšia podprsenka.

Klasika v novom vydaní

Ukážkou okorenenej klasiky môže byť napríklad čierny model číslo 865 od výrobcu Gorsenia, ktorého prepracované detaily dodávajú ten správny šmrnc a príťažlivosť. Podprsenka sa vyrába vo veľkostiach 70-90 cm v obvode, košíčky si môžete zaobstarať vo veľkostiach DJ. Luxusné prevedenie aj prijateľná cena sú ďalšími dôvodmi, prečo nad kúpou zauvažovať.

Za skúšku určite stojí aj nevinný biely kúsok 35178, taktiež od výrobcu Gorsenia. Dômyselná a zvodná čipka z "bielej klasiky" sa stane elegantnou a sexi súčasťou vášho bielizníka. Rozmery obvodu začínajú na 65 cm a končia až na 100 cm. Košíčky kúpite vo veľkostiach DM.

Zhrešte a doprajte svojmu poprsiu nielen kvalitnú oporu, ale aj zvodný vzhľad.