vypnúť

Vianoce a darčeky

Vianoce bez darčekov si už ani nevieme predstaviť. Za tento zvyk vďačíme svojim predkom. V zime nemali veľa práce, a tak si vymýšľali rôzne povery na skrátenie chvíle. Aby sa deti strašidelných historiek toľko nebáli, dávali im rodičia drobné darčeky alebo sladkosti. Neskôr sa udomácnil sviatok Sv. Mikuláša, ktorý sa preslávil svojou štedrosťou. Kto celý rok poslúchal, dostane sladkú odmenu alebo si nájde prekvapenie v čižme. Vianočná nálada je každým dňom intenzívnejšia. Symbolom Vianoc je u nás Ježiško. Na oslavu Jeho narodenia mu priniesli Traja králi dary a táto tradícia darovania sa späla s Vianocami a úspešne sa rozšírila do sveta. Každá krajina má svojho „Ježiška", každá rodina má svoje jedinečné tradície. Symbolický zvyk darovania pretrváva, pretože darčeky nielen radi dostávame, ale tiež rovnako radi dávame. V tento magický čas si viac ako inokedy vyznávame lásku a upevňujeme vzťahy, na ktorých nám záleží. Otázkou ostáva: Aký darček je ten pravý na Vianoce?

Darčeky pre ženyDarčeky pre mužov

Darček prezradí, aký vzťah máme s druhou osobou. Vyjadrí za nás to, čo cítime a dá druhému znamenie, že sme naň pri vyberaní mysleli a chceli sme splniť aj jeho najtajnejšie priania. Medzi atraktívne vianočné darčeky patrí už dlhé roky spodná bielizeň. Je to milá pozornosť, osobná a príťažlivá. Dôverný darček určený najmä pre tých, ktorých najviac milujeme. Spodné prádlo si môžeme dovoliť darovať len tomu, koho dobre poznáme. Nemáme na mysli len výber správnej veľkosti. Všímame si a vieme, čo rád/a nosí, v čom sa dobre cíti a co by sme objavili v jej/jeho šatníku. Taktiež sa môžeme odhodlať a vybrať to, o čom si myslíme, že by potešilo! Ale nie(len) nás! Starostlivo vybraná spodná bielizeň ako darček poteší obe strany!

Pri výbere spodnej bielizne je dôležité poznať správnu veľkosť. Či už ju máte v oku alebo sa nenápadne poobzeráte, spýtate, necháme na Vás. Dokážte však, že sa vyznáte! Ak darček sadne ako má, je zárukou príjemne stráveného večera, a to nielen jedného. Ostáva ešte vybrať obľúbenú farbu, vzor a príjemný materiál. Muži vždy ocenia kvalitu a radi nosia pohodlné oblečenie. Ženy tiež rady nosia pohodlnú bielizeň, ale potešíte ich najviac najmodernejším, luxusným kúskom, ktorý podčiarkne ich sexappeal. Každej žene záleží na tom, aby sa páčila a bola pre svojho vyvoleného tou najkrajšou, jedinečnou a nezabudnuteľnou. Nechajte vyniknúť ladné ženské krivky a čerpajte potešenie z každodenných maličkostí, ktoré robia svet krajším. Okrem spodnej bielizne nájdete v Raji tiež nočné košieľky, pyžamá, župany, čapice, šály, oblečenie... Nechajte sa zviesť a vyberajte pôvabné vianočné darčeky z pohodlia domova. Želáme Vám: Šťastné a veselé!

Kam ďalej?

Zdielať
Vyberte si ďalší dámska spodná bielizeň